Ceník

Kvůli svatební sezoně se termíny rychleji naplňuji aktuálně (k 23.5.2019) je možné se objednat nejdříve na říjen. Nenechávejte objednávky na poslední chvíli :) Termínů přes červen až srpen je méně...Od podzimu bude zase více možností :))

 

 

  • Svatební ceník na rok 2020 ráda poskytnu do zpráv :)

 

 

Poukazy vytvářím na míru :)

Cena vizáže v balíčku s vizáží je 900kč na všední den, 1100kč na víkend - lze domluvit i individuálně přímo s vizážistkou mimopředem plánované a nabízené termíny.

Newborn focení je od roku 2019 možné domluvit pouze s mými pravidelnými zákazníky /2 a více návštěv před newborn/. Tedy například pokud jsem Vám fotila svatbu a pak těhotenské focení, je možné domluvit newborn. Pokuf jsem Vám fotila jen těhotenské focení, newborn je na dotaz (vezmu Vás, pokud bych měla ten měsíc volný), pokud jsem Vás nikdy nefotila, newborn možné není.

Všechny fotky prochází úpravami jako je retuš pupínků, zjemnění vrásek (ne jejich celkové vymizení), zúžení v případě mohutného oděvu (svetry, kožešiny), retuš přelézajícíh špíčků v případě zaříznutí a pod. V ceně není celková změna člověka nad realitu (tedy např celkové vyhlazení vrásek či celkové zúžení postavy a pod.). To je možné po dohodě za příplatek. Na fotkách se v základu snažím vždy udržet přirozenost.

Pokud počasí nedovolí fotit venku, fotí se automaticky v ateliéru. Změna termínu kvůli počasí je možná pouze po domluvě ve výjimečných případech, kdy se mi uvolní jiný termín a pouze termíny bez vizáže.

Rodinné a děstké focení získává více fotek, jelikož s  dětmi vzniká spousta zajímavých momentek - tedy je předpoklad, že se focení účastní malé děti. Neplatí pro "puberťáky" a rodinné focení pouze dospělých členů.

Po odevzdání fotek v plné kvalitě (zaslání odkazu ke stažení) již za fotky neručím a není možné je opětovně vymáhat, odkaz funguje 14 dní. Fotky si nechávám delší dobu, ale již pouze v jedné kopii, tedy nespoléhejte na to, že u mě budou fotky i po roce. Focení starší jak dva roky vymazávám.

Neupravené fotografie neposkytuju. Výsledné fotografie předávám pouze v elektronické podobě, na tisk Vám mohu doporučit určité firmy. Prosím, nešetřete na tisku.

Výsledné fotografie vybírám automaticky sama dle všech kriterii fotografie, vlastní výběr není možný.

Focení v exteriérech a v ateliéru v Turnově.